styczeń 2019

6 grudnia 2018 roku, w Warszawie odbyło się jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu

Hadart

Ta 6 już edycja Forum Dobrego Designu poświęcona była przede wszystkim innowacjom. Czym jest innowacja w designie?

Ta 6 już edycja Forum Dobrego Designu poświęcona była przede wszystkim innowacjom. Czym jest innowacja w designie? Jak zacząć działać inaczej? Jak wprowadzić zmianę i jak oprzeć na niej sukces? O tym 6 grudnia porozmawiali światowi i polscy eksperci, przedsiębiorcy, wybitni designerzy i architekci. Wśród prelegentów znalazł się Fernando Hidalgo Romero, architekt z firmy Terapia Urbana. Fernando opowiedział o zielonych ścianach i ich wpływie na środowisko i ludzi.

Zapraszamy do zobaczenia i wysłuchania prezentacji:

 • Hadart
  styczeń 2023

  Zielone fasady wsparciem w budowie neutralności emisyjnej

 • Hadart
  grudzień 2022

  Well Health Safety Rating – co to jest i na czym polega?

  Hadart

  Zagrożenia dla zdrowia wynikające z pandemii COVID-19, a także rosnące potrzeby w obszarze poprawy komfortu życia, pracy czy lepszego samopoczucia – wymuszają na deweloperach, architektach i zarządcach nieruchomości zmianę dotychczasowych standardów. Wiele prestiżowych inwestycji i nowoczesnych obiektów aspiruje do uzyskania certyfikatu Well Health Safety Rating. O co dokładnie chodzi?

  Cały artykuł
 • Hadart
  grudzień 2022

  Zieleń sposobem na dezertyfikację miast

  Hadart

  Dezertyfikacja to proces związany z degradacją gruntów na terenach suchych. Zjawisko to nie jest zarezerwowane wyłącznie dla odległej Afryki czy Azji, bowiem z problemem tym zmagają się też sukcesywnie rozbudowywane i eksploatowane tereny. O ile rozszerzanie się Sahary ma głównie naturalny charakter, to dezertyfikacja obszarów miejskich związana jest w dużej mierze z aktywnością człowieka. Skuteczną receptą na zahamowanie dezertyfikacji są inwestycje w tereny zielone.

  Cały artykuł
Lista artykułów