Odwiedź nas na Facebook'u!
022 353 52 76

HADART

Zespół Hadart od ponad ćwierć wieku z pasją i zaangażowaniem prężnie działa na polskim rynku architektury wody i zieleni. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, a jednocześnie podążanie za najnowszymi trendami w dziedzinie architektury i ogrodnictwa gwarantuje naszym Klientom satysfakcje z podjętej współpracy.

Hadart współpracuje z renomowanymi wykonawcami i architektami z Polski i zagranicy.

 

 

 

O firmie

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE Zespół Hadart to grupa architektów krajobrazu, ogrodników,pracowników administracyjnych oraz obsługi technicznej wykonujących swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. To dzięki zgranemu zespołowi już od 25 lat z pasją i zaangażowaniem działamy na rynku architektury wody i krajobrazu. Hadart może się pochwalić wieloma spektakularnymi projektami i realizacjami.

MISJA Kreując naturalną przestrzeń wokół korzystamy z najnowszych trendów europejskiej i światowej sztuki ogrodowej. Do swoich projektów stale wprowadzamy najnowsze technologie co w połączeniu z wiedzą i zdobytym doświadczeniem gwarantuje naszym klientom satysfakcję z podjętej współpracy. 

EKOLOGIA Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wszelkimi normami zrównoważonego rozwoju, w tym również wymaganiami do certyfikacji LEED i BREEAM. Na życzenie Klienta rośliny pielęgnujemy zgodnie z certyfikatami ekologicznymi, używając wyłącznie preparatów pochodzenia naturalnego.

I JESZCZE WIĘCEJ Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy z Wami już 25 lat!

Od projektu do realizacji!

Myśl - Koncepcja - Projekt

 

 

Wybór - Rezerwacja materiału w szkółce - Transport

Przygotowanie terenu i instalacja materiału roślinnego

Prace wykończeniowe i efekt końcowy

1
2
3
4